mubu.cz
Můj profil        Vyhledávání
HLAVNÍ STRÁNKAZPRÁVYKULTURAZVÍŘATA

Majitel čerpací stanice uhasil zákazníkovi cigaretu hasičákem, video se okamžitě stalo populární

Autor: Martin Bárta
TwitterFacebook
25. 8. 2021, 16:54
Martin Bárta

Nerespektování zákazu kouření na čerpací stanici by mohlo mít vážné důsledky. Alespoň to ukazuje virální video, které se začalo na serveru Reddit šířit jako lavina.

Kouřící řidič
Kouřící řidič
Foto: Benjamin Thomas / Pixabay

Virálním hitem na Redditu se velmi rychle stalo video, které na záběru z průmyslové kamery na čerpací stanici ukazuje majitele, který si rázně poradil se zákazníkem nerespektujícím zákaz kouření.

Majitel čerpací stanice na zachyceném videu použije hasící přístroj umístěný přímo u tankovacího stojanu, kterým uhasí cigaretu zákazníka.

Zákazníka a celé okolí tak ihned zahltil mrak bílého prachu, který z hasícího přístroje vyšel. Uživatelé na síti Reddit ocenili hlavně originálnost majitele čerpací stanice, který vzal porušení zákazu kouření do vlastních rukou. Razantní vyřešení situace by tak mohlo být díky tomuto klipu ukázkou i pro další nadšence do kouření na čerpacích stanicích.

Někteří uživatelé sociálních sítí ale také upozornili, že využití hasícího přístroje z takové blízkosti by mohlo být pro člověka i velmi nebezpečné a tak rozhodně nedoporučují podobné řešení pro zhasnutí cigarety zkoušet.

Jak se nakonec ukázalo, video už je ale staršího data. Podle serveru Independent.co.uk se záběry na serveru YouTube objevily už v roce 2017 a pravděpodobně jsou z čerpací stanice v bulharské Sofii.


Štítky: Cigareta, Kouření, Bulharsko
Autor: Martin Bárta, Zdroj: Reddit


  Diskuze (0 příspěvků)


Témata
EnergoZrouti.cz - zprávy, které hýbou světem