mubu.cz
Můj profil        Vyhledávání
HLAVNÍ STRÁNKAZPRÁVYKULTURAZVÍŘATA

Festivalová sezóna jde do finiše, o víkendu ji ukončí na Bezdězu

Autor: Martin Bárta
TwitterFacebook
24. 8. 2021, 16:10
Martin Bárta

Už o víkendu v areálu hradu Bezděz v Libereckém kraji dojde k pomyslnému ukončení sezóny letních hudebních festivalů. Letošní omezené Hrady CZ Light tam přivítají kapely Rybičky 48, Mirai, Mig 21 nebo Tomáše Kluse.

Hudební koncert
Hudební koncert
Foto: Free-Photos / Pixabay

Už v pátek 27. srpna odstartuje letošní poslední velký hudební festival Hrady CZ Light, který v areálu hradu Bezděz v Libereckém kraji přivítá mnoho známých kapel. Diváci se tak můžou těšit na zajímavé zakončení letošní omezené sezóny.

Hygienická opatření ani letos festivalům nepřála

Ani letošní rok kvůli stále probíhajícím hygienickým omezením v souvislosti s šíření nemoci covid-19 nebyl pro hudební festivaly nijak příznivý. Mnoho z nich tak letos buď vůbec nezačalo nebo organizátoři připravili omezené verze a to i vzhledem k početnímu omezení osob, které se na festivalech smí sejít.

Poslední velký letošní festival Hrady CZ Light na Bezdězu, který se bude konat od pátku 27. do soboty 28. srpna, ale i tak připravil velmi nabitý program.

Fanoušci se tak mohou těšit na kapely Divokej Bill, Rybičky 48, Mirai, Mig 21, No Name nebo na zpěváka Tomáše Kluse. Pro návštěvníky máme navíc dobrou zprávu – vstupenky na festival jsou totiž stále ještě dostupné a lze je zakoupit přímo na webových stránkách akce.


Štítky: Festival, Kultura, Bezděz
Autor: Martin Bárta, Zdroj: RED


  Diskuze (0 příspěvků)


Témata
EnergoZrouti.cz - zprávy, které hýbou světem