mubu.cz
Můj profil        Vyhledávání
HLAVNÍ STRÁNKAZPRÁVYKULTURAZVÍŘATA

Aktivistka Greta Thunbergová překvapila na koncertě ve Stockholmu zpěvem a tancem

Autor: Markéta Bártová
TwitterFacebook
17. 10. 2021, 09:14
Markéta Bártová

Aktivistka Greta Thunbergová známá svou výraznou nevolí vůči poškozování přírody překvapila fanoušky na koncertě ve Stockholmu. Tam mimo své řeči i tancovala a zpívala.

Greta Thunbergová
Greta Thunbergová

Velké překvapení čekalo na návštěvníky koncertu na ochranu klimatu ve Stockholmu. Známá klimatická aktivistka Greta Thunbergová, která je noční můrou pro společnosti pracující s fosilními palivy totiž na koncertě nepronesla jen svou řeč. V dobré náladě totiž došlo na zpěv i tanec.

K showbyznysu nemá Greta daleko

Ačkoliv to nikdo nečekal, Thunbergová na koncertě předvedla nejen svůj smysl pro ekologii ale i své další kvality. Spolu s dalším aktivistou tak v sobotu večer na pódiu zazpívala hit Never Gonna Give You Up od Ricka Astleyho. Aby toho nebylo málo, skandujícímu davu navíc s druhým účastníkem na pódiu zatančila.

Většinou vážná aktivistka tak podle některých médií poprvé ukázala, že je mimo vážné aktivistky jež se často objevuje na zasedáních OSN, ale i Evropských orgánů i teenagerem.

 

Jak uvedl švédský server Aftonblandet, šoubyznys by nakonec neměl být Gretě úplně cizí. Její matka Malena Ernman (50) je totiž operní zpěvkyní. A zpěvu se nakonec věnuje i sestra Beata Ernman Thunberg (16). Matka Malena navíc v roce 2009 reprezen­tovala Švédsko v soutěži Eurovision Song Contest.

I tak ale lze u Grety Thunbergové dále očekávat, že se bude věnovat ekologickým aktivitám oproti těm kulturním. Pro všechny její fanoušky to ale zajisté bylo příjemné zpestření.


Štítky: Ekologie, Showbyznys, Greta Thunberg
Autor: Markéta Bártová, Zdroj: YouTube DadinSweden, RED


  Diskuze (1 příspěvek)


Témata
EnergoZrouti.cz - zprávy, které hýbou světem